Współpraca

Każdy mistrz był kiedyś uczniem. Także my wciąż się uczymy, poznajemy i odkrywamy świat oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu medycyny komplementarnej, rozwoju osobistego oraz duchowego.

Dominika Świątecka – Majewska

Coach. Naukowiec. Tancerka. Artystka. Właścicielka Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA, w Olsztynie.

Dominika pracuje z ludźmi głęboko intuicyjnie – w pracy wykorzystuje ciche ustawienia systemowe, konstelacje rodzinne, fundamenty coachingu co-aktywnego, art.-coaching. Pracuje z ciałem i przez ciało, medytacje, w tym medytacje kwantowe, wizualizacje, mindfulness, psychobiologię, pracę z przekonaniami. Pracuje także z polem energii, z uwzględnieniem Aniołów, kronik Akaszy oraz czytania aury.

Zobacz więcej tutaj >>>

Mapa Przeznaczenia

Numerologia, Anielskie Uzdrawianie, odczyty z Kronik Akaszy

Mapa Przeznaczenia to przestrzeń do odkrywania potencjału swojej duszy. To kontakt ze swoimi Aniołami, przewodnikami duchowymi, dostęp do wiedzy na temat numerologii i wiele innych.

Zobacz więcej tutaj >>>

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

W naszym gabinecie wykonujemy specjalistyczne testy obciążeń organizmu oraz testy alergiczne metodą biorezonansu. Posiadamy w swojej ofercie szereg terapii zdrowotnych (wspomagające przy chorobach przewlekłych, odpornościowe, terapie uzależnień, odchudzające, przeciwbólowe itp.) 

Zobacz więcej tutaj >>>

Natavit – Homeopatia Klasyczna

Lekarz homeopata

Konsultacje z zakresu homeopatii klasycznej.

Zobacz więcej tutaj >>>


Dołącz do nas!


%d blogerów lubi to: