BE THE LIGHT

Krąg Kobiet

Była moc! Moc świec, moc intencji, moc olejków i symboli, ale przede wszystkim moc kobiet, której każda z nas ma nieograniczone pokłady. Razem możemy więcej i to był temat przewodni naszego spotkania. Dziękujemy.

Oby więcej takich spotkań 😉

Już niedługo…

… zaprosimy Was do zupełnie nowej przestrzeni w Light House! Gabinety już działają, ale prace nad salą warsztatową wciąż trwają, aby każdy, kto tam wejdzie – jako uczestnik warsztatów i prowadzący – mógł poczuć się, jak u siebie w domu: bezpiecznie, przytulnie i miło oraz, by otrzymał najlepsze warunki do pracy.

Pierwsze warsztaty już w listopadzie. Zobacz naszą ofertę >>>

Witamy :)

4 kobiety, 4 żywioły, 4 działalności, wspólny dom i cel – stworzyć miejsce pełne światła i harmonii, które da chwilę wytchnienia w zabieganym świecie oraz przyczyni się do rozświetlenia i powrotu do zdrowia ciała, umysłu i duszy. 

Dom, jak każdy, żyje i zmienia się wraz z jego domownikami. I my także przygotowujemy nasz Dom Światła do tego, by ugościć Was najwygodniej 🙂 

Gabinety już działają 🙂

A sala warsztatowa szykuje się na przyjęcie kursantów i prowadzących 🙂 

Czekamy na Was w LightHouse 🙂 

Dominika Świątecka – Majewska

Dominika Świątecka-Majewska
Fuzja różnorodności. Poszukiwaczka mądrości. Towarzyszka w rozwoju.  Coach. Naukowiec. Tancerka. Artystka. Właścicielka Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA, w Olsztynie. Rysuje. Ośmiela się pisać.  Uczy się ze wszystkiego i wszystkich, a to, czego się nauczy i co sprawdzi – wnosi w coaching.  Ze wszystkiego korzysta, by się rozwijać i by pomagać innym w ich drodze i rozwoju.
Doświadcza, żyje i cieszy się życiem. 

Dominika pomaga kobietom w odnalezieniu i akceptacji swojej kobiecości:

– przez zabawę, taniec i twórcze działania pomaga kobietom otwierać się na swoją sensnualną kobiecość i się nią cieszyć

– poprzez głęboką pracę pomaga zrozumieć podłoże i fundamenty własnej kobiecości (seksualność, stosunek do seksu, do siebie, własnej swobody i naturalności, do kobiet i mężczyzn); pomaga uwalniać zablokowane, hamujące nas emocje oraz pomaga transformować wewnętrzne niekorzystne dla nas programy

Dominika pomaga w drodze do siebie, w drodze do miłości:

– poprzez zrozumienie tego, kim jestem, czego naprawdę chcę w życiu i budowaniu odwagi sięgania po to, aktywnego kreowania wybranej jakości życia

– poprzez naukę i praktykę miłości do siebie: miłości czułej (codziennego wspierania się i auto-życzliwości) oraz miłości stanowczej (stawiania granic w imię miłości do siebie)

– poprzez akceptację własnych fundamentów (powiązania z rodem, misją duszy oraz potrzebami wewnętrznego dziecka wynikającymi z głównej lekcji na życie, jaką odciska początek życia każdego z nas)

Więcej informacji:

www.ds-m.pl

www.alchemia.olsztyn.pl

Czy wiesz, że…

Fazy księżyca mogą mieć wpływ na nasze samopoczucie? Nów księżyca, wg medycyny ludowej, to najlepszy czas na wszelkiego rodzaju aktywność, rozpoczynanie nowych rzeczy, ponieważ daje energię, siłę i odporność fizyczną. Zaś pełnia księżyca może powodować nerwowość, wybuchowość, ale też spadek energii i koncentrację.