Dominika Świątecka – Majewska

Dominika Świątecka-Majewska
Fuzja różnorodności. Poszukiwaczka mądrości. Towarzyszka w rozwoju.  Coach. Naukowiec. Tancerka. Artystka. Właścicielka Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA, w Olsztynie. Rysuje. Ośmiela się pisać.  Uczy się ze wszystkiego i wszystkich, a to, czego się nauczy i co sprawdzi – wnosi w coaching.  Ze wszystkiego korzysta, by się rozwijać i by pomagać innym w ich drodze i rozwoju.
Doświadcza, żyje i cieszy się życiem. 

Dominika pomaga kobietom w odnalezieniu i akceptacji swojej kobiecości:

– przez zabawę, taniec i twórcze działania pomaga kobietom otwierać się na swoją sensnualną kobiecość i się nią cieszyć

– poprzez głęboką pracę pomaga zrozumieć podłoże i fundamenty własnej kobiecości (seksualność, stosunek do seksu, do siebie, własnej swobody i naturalności, do kobiet i mężczyzn); pomaga uwalniać zablokowane, hamujące nas emocje oraz pomaga transformować wewnętrzne niekorzystne dla nas programy

Dominika pomaga w drodze do siebie, w drodze do miłości:

– poprzez zrozumienie tego, kim jestem, czego naprawdę chcę w życiu i budowaniu odwagi sięgania po to, aktywnego kreowania wybranej jakości życia

– poprzez naukę i praktykę miłości do siebie: miłości czułej (codziennego wspierania się i auto-życzliwości) oraz miłości stanowczej (stawiania granic w imię miłości do siebie)

– poprzez akceptację własnych fundamentów (powiązania z rodem, misją duszy oraz potrzebami wewnętrznego dziecka wynikającymi z głównej lekcji na życie, jaką odciska początek życia każdego z nas)

Więcej informacji:

www.ds-m.pl

www.alchemia.olsztyn.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s